Lietuvos MB Klubas - mbforumas.lt rėmėjas
Prisijunkite prie MB Forumo live-chat!
\
Labas, Svety,
kviečiame prisijungti arba registruotis.    Pamiršai slaptažodį?
Asociacijos MB Klubo, vienijančio Mercedes-Benz automobilių mėgėjus iš visos Lietuvos, o taip pat remiančio Mercedes-Benz entuziastų tinklapį mbforumas.lt, sritis.
Go to bottomLapai: 1
Tema: Mano automobilis Mercedes Benz 2016m.
rimas
Pradedantysis
graphgraph
User Offline Spauskite, jei norite peržiūrėti lankytojo profilį
Mano automobilis Mercedes Benz 2016m. Parašyta 2016/05/09 10:48  
Mūsų klubas kviečia visus automobilių Mercedes-Benz savininkus į sezono atidarymo renginį „Mano automobilis – Mercedes-Benz“, kuris tradiciškai vyks paskutinįjį gegužės šeštadienį – 2016 m. gegužės 28 d.
Šeštasis renginys vyks – Ogmios miesto naujoje automobilių stovėjimo aikštelėje (Verkių g. 29, Vilnius, įvažiavimas iš Verkių g.).
Dalyvių registracija nuo 9:30 iki 10:30.
Renginio pradžia 11:00.
Renginys „Mano automobilis – Mercedes-Benz“ – tai didžiausias Mercedes-Benz gerbėjų renginys metuose, todėl tikimės, kad šįkart susirinksime dar gausiau ir pagerinsime pernai mūsų pačių fiksuotą rekordą – beveik 100 Mercedes-Benz automobilių vienoje vietoje. Kviečiame visus Mercedes Benz automobilių gerbėjus ne tik pažiūrėti, bet atvykti ir dalyvauti su daugybę Lietuvoje geriausiai prižiūrėtų, išlaikytų ir įdomiausių Mercedes-Benz modelių.
Dalyviai tradiciškai bus nominuoti ir apdovanoti atskirose kategorijose (nuo seniausių iki naujausių modelių), bus išrinktas Mercedes-Benz metų automobilis (t.y. daugiausiai žiūrovų simpatijų balsų surinkęs dalyvis), taip pat bus išrinkti specialiųjų Mercedes-Benz prizų laimėtojai. Susirinkusiems bus pristatyti ir naujausi Mercedes-Benz modeliai, o svarbiausia – tai tinkamiausia diena visiems po žiemos susitikti su bendraminčiais.
Siekiant užtikrinti sklandžią dalyvių registraciją ir vertinimo komisijos darbą bei galimybę visiems besidomintiems sužinoti kuo daugiau apie Jūsų Mercedes-Benz modelį, prašome dalyvių turėti iš anksto paruoštą informaciją apie automobilį, kurią galėsite padėti už stiklo (laisva forma arba pagal siūlomą pavyzdį).
Renginys nemokamas.

The administrator has disabled public write access.
MorelloG
Reitingo dar nėra
graphgraph
User Offline Spauskite, jei norite peržiūrėti lankytojo profilį
Re:Mano automobilis Mercedes Benz 2016m. Parašyta 2016/05/09 11:14  
Renginio Facebook puslapis:

www.facebook.com/events/1108852842468558/

instagram: @stedvinas
© MB KLUBAS LT
© MB KLUBAS LV
© LIETUVOS MERCEDES FANAI
The administrator has disabled public write access.
Go to topLapai: 1